Onze adviseurs

De adviseurs van Knauf ondersteunen je graag met advies en passende oplossingen, om de ideale woon-, werk-, leer- of zorgruimte te creëren. 

Onze Projectadviseurs schuiven graag aan bij het ontwerp van een project. Zij bieden ondersteuning middels gedetailleerd tekenwerk en advisering. Graag denken ze met je mee over hoe je een gezonde, veilige en comfortabele omgeving creëert, die aan de gevraagde wensen en eisen voldoet.

Onze Commercieel Technisch Adviseurs (CTA) zijn het aanspreekpunt voor bestaande en nieuwe relaties, zoals handelspartners en de professionele vakman. Met hun ervaring in de bouwbranche weten ze als geen ander wat jou beweegt. Wil jij de ideale oplossing voor je klant, neem dan contact op met de adviseur in jouw regio. 

Projectadviseurs

Jacco van 't Hof

Midden Nederland

06 53 10 57 09 jacco.vanhethof@knauf.com

Contact opnemen

Erwin Kuperus

Noord-Oost Nederland

06 52 64 00 88  erwin.kuperus@knauf.com

Contact opnemen

Jaap Wickering

Zuid-Oost Nederland

06 25 30 2005 jaap.wickering@knauf.com

Contact opnemen

Sander Vos

Gevel (Skin)

06 55 36 38 88    sander.vos@knauf.com

Contact opnemen

Marije Tibbe

Gevel (Aquapanel)

06 27 04 68 31 marije.tibbe@knauf.com

Contact opnemen

Lizette Koorn

Gevel (Skin)

06 11 28 20 60 lizette.koorn@knauf.com

Contact opnemen

Commercieel Technisch Adviseurs Stucsystemen

Norbert Hulshof

Regio Noord

06 52 64 00 89 norbert.hulshof@knauf.com

Contact opnemen

Tim de Boer

Regio Noord-West

06 25 03 24 47  tim.deboer@knauf.com

Contact opnemen

Ed Velthuyzen

Regio Zuid-West

06 55 36 38 11 ed.velthuyzen@knauf.com

Contact opnemen

Alex van der Graaf

Regio Midden

06 53 34 26 16 alex.vandergraaf@knauf.com

Contact opnemen

Vince van Helvoirt

Regio Zuid

06 53 46 68 83 Vince.vanHelvoirt@knauf.com

 

Contact opnemen

Commercieel Technisch Adviseur Droge Afbouwsystemen

Erwin Kuperus

Regio Noord

06 52 64 00 88 erwin.kuperus@knauf.com

Contact opnemen

Peter van den Berg

Regio Zuid

06 53 30 63 04 peter.vandenberg@knauf.com

Contact opnemen

Martin Tichelaar

Regio Midden

06 25 08 87 05 martin.tichelaar@knauf.com

Contact opnemen

Maxim Sprong

Prefab Industrie

06 11 18 01 61 maxim.sprong@knauf.com

Contact opnemen

Patrick Moeken

Voegafwerking en Gipsblokken

06 52 53 25 67 patrick.moeken@knauf.com

Contact opnemen

Marco Goewie

Voegafwerking

06 31 63 44 05 marco.goewie@knauf.com

Contact opnemen

Timothy Blauw

Regio Noord-West

06 53 10 57 10 timothy.blauw@knauf.com

Contact opnemen

Kees Oosterwijk

Regio Zuid-West

06 53 43 25 59 kees.oosterwijk@knauf.com

Contact opnemen